Oferta serwisu


Dedykowany personel Polskich Pojemników jest przeszkolony we wszystkim, co wiąże się z zapewnieniem bezpieczeństwa w pracy z podziemnymi i półpodziemnymi kontenerami. Oferowane usługi dotyczą także pojemników i koszy do gromadzenia odpadów dostarczonych przez innych producentów. .

Inspekcja i konserwacja zapobiegawcza


Dostarczając Państwu nasze produkty, zapewniamy, iż są one przetestowane, w pełni sprawne oraz wykonane z wysokogatunkowych komponentów, spełniających europejskie wymagania warunków użytkowania. Występujące punkty krytyczne są okresowo sprawdzane przez nasz personel, w szczególności obwody elektryczne i hydrauliczne oraz systemy podnoszenia.

Czyszczenie


Spółka wykonuje czyszczenie tzw. wewnętrzne i zewnętrzne • usuwanie graffiti
• czyszczenie kiosków wrzutowych pojemników podziemnych
• czyszczenie podziemnych elementów pojemnika podziemnego
• czyszczenie naziemnych i podziemnych części pojemników półpodziemnych
• zasysanie odcieków, szlamu
• odpompowywanie wody z przypadkowych incydentów czy powodzi.

Dezynfekcja


Przeprowadzamy okresowe dezynfekcje naszych pojemników zgodnie z wymaganiami miejscowego regulaminu utrzymania czystości. Posiadamy profesjonalny sprzęt do tego typu usługi. Używamy certyfikowanych środków typu Śmieciotex , Tenzi czy Vigonez zgodnych z normami PN-EN 1276, PN-EN 1650, PN-EN 13697, PN-EN 13704, EN 14476. Nr pozwolenia: 3126/07.

Naprawa


Wszystkie pilne awarie są załatwiane w najkrótszym możliwie czasie, w razie potrzeby zapewniamy elementy czy pojemniki zastępcze tak by awarie nie utrudniały mieszkańcom normalnego funkcjonowania, a służby odbierające odpady nie ponosiły dodatkowych kosztów z tego wynikających.