Serwis pojemników

Dedykowany personel Polskich Pojemników jest przeszkolony we wszystkim, co wiąże się z zapewnieniem bezpieczeństwa w pracy z podziemnymi i półpodziemnymi kontenerami. Oferowane usługi dotyczą także pojemników i koszy do gromadzenia odpadów dostarczonych przez innych producentów.

Oferta serwisu

Naprawa

Wszystkie pilne awarie są załatwiane w najkrótszym możliwie czasie, w razie potrzeby zapewniamy elementy czy pojemniki zastępcze tak by awarie nie utrudniały mieszkańcom normalnego funkcjonowania, a służby odbierające odpady nie ponosiły dodatkowych kosztów z tego wynikających.

Dezynfekcja

Przeprowadzamy okresowe dezynfekcje naszych pojemników zgodnie z wymaganiami miejscowego regulaminu utrzymania czystości. Posiadamy profesjonalny sprzęt do tego typu usługi. Używamy certyfikowanych środków typu Śmieciotex , Tenzi czy Vigonez zgodnych z normami PN-EN 1276, PN-EN 1650, PN-EN 13697, PN-EN 13704, EN 14476. Nr pozwolenia: 3126/07.


Inspekcja i konserwacja zapobiegawcza

Dostarczając Państwu nasze produkty, zapewniamy, iż są one przetestowane, w pełni sprawne oraz wykonane z wysokogatunkowych komponentów, spełniających europejskie wymagania warunków użytkowania. Występujące punkty krytyczne są okresowo sprawdzane przez nasz personel, w szczególności obwody elektryczne i hydrauliczne oraz systemy podnoszenia.

Czyszczenie

Spółka wykonuje czyszczenie tzw. wewnętrzne i zewnętrzne
• usuwanie graffiti
• czyszczenie kiosków wrzutowych pojemników podziemnych
• czyszczenie podziemnych elementów pojemnika podziemnego
• czyszczenie naziemnych i podziemnych części pojemników półpodziemnych
• zasysanie odcieków, szlamu
• odpompowywanie wody z przypadkowych incydentów czy powodzi.