Systemy IT


Kontrola zapełnienia


Korzystamy z czujników bezprzewodowych do kontroli poziomu napełnienia pojemników na odpady, dzięki czemu generowane są wysoce efektywne plany wywozu odpadów. Skorzystanie z naszego systemu da Wam oszczędności do poziomu 50% kosztów transportu. Usługa eliminuje niepotrzebne przejazdy do pojemników w połowie pustych i pozwala radykalnie poprawić wykorzystanie floty. Zapobiegamy przepełnianiu pojemników i unikamy skarg mieszkańców.


Optymalizacja transportu


Do tej pory, do transportu odpadów używano tras statycznych. Nasz system automatycznie generuje dynamiczne trasy na podstawie dokładnych prognoz. Następnie wykorzystuje się wiele parametrów, w celu ustalenia, która droga jest najbardziej efektywna pod względem kosztów. Dostęp do informacji za pośrednictwem naszego serwisu internetowego jest przyjazny dla użytkownika i dostępny 24/7. Kierowcy na tabletach mają wyświetlaną optymalną trasę w oparciu o nasz system.


Kontrola dostępu


W naszych pojemnikach podziemnych zastosowaliśmy nowoczesne kontrolery dostępu na karty bezprzewodowe RFID Unique. Nasz system daje monitoring korzystania z kart dostępowych, zdalne dodawanie nowych kart oraz raportowanie ich użycia. Możliwe też jest połączenie z naszego rozwiązania z dowolnym systemem kart miejskich.

Na kartach kontroli dostępu jest możliwe umieszczenie treści reklamowych i pobieranie opłat od reklamodawców. Rozważamy również wykorzystanie powierzchni reklamowej na kioskach.