Działalność spółki Polskie Pojemniki polega na projektowaniu, produkcji i sprzedaży kompleksowych rozwiązań w zakresie gospodarki komunalnej.

Spółka powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez prężnie działające i nastawione na rozwój samorządowe gminy, spółki komunalne, deweloperów, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Utworzona w oparciu tylko o polski kapitał, swoją przewagę konkurencyjną buduje na wieloletnim doświadczeniu udziałowców w branży komunalnej oraz na znajomości specyfiki i uwarunkowań lokalnych rynków


• Jesteśmy producentem pojemników podziemnych i półpodziemnych.
• Oferujemy pełne wyposażenie dla naszych produktów w systemy elektroniczne typu kontrola dostępu czy systemy oparte na czujnikach napełnienia
• Dostarczamy rozwiązania z dziedziny IT w zakresie optymalizacji logistyki odbioru odpadów
• Serwisujemy dostarczane przez nas produkty w zakresie konserwacji, utrzymania ich w czystości, pełnej sprawności czy wymaganych prawem okresowych dezynfekcji
• Uzupełnieniem naszej oferty jest dystrybucja produktów komplementarnych z naszego sektora takich jak pojemniki kółkowe, dzwony, kosze itp.

Naszym celem jest podwyższanie jakości życia, wspierania zrównoważonego rozwoju i polepszania estetyki miast. W związku z powyższym, przedsiębiorstwu przyświeca następująca filozofia:
Nasi ludzieKadra spółki

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży gospodarki odpadami, a w szczególności w sektorze produkcji pojemników na odpady w koncernach zachodnich jak i również w spółkach z polskim kapitałem. Zarząd naszej spółki czynnie uczestniczy w życiu kilku najważniejszych branżowych organizacji takich jak Krajowa Izba Gospodarki Odpadami czy Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, wspierając rozwój naszej branży w Polsce poprzez promowanie i wprowadzanie najwyższych standardów europejskich.

Klienci

Spółka powstała w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez prężnie działające i nastawione na rozwój samorządowe gminy, spółki komunalne, deweloperów, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Utworzona w oparciu tylko o polski kapitał, swoją przewagę konkurencyjną buduje na wieloletnim doświadczeniu udziałowców w branży komunalnej oraz na znajomości specyfiki i uwarunkowań lokalnych rynków.

Zaufało nam już wiele firm, od prywatnych spółek przez gminy i samorządy. Referencje, jakimi możemy się Państwu pochwalić najlepiej świadczą o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania.