Normy i atesty

Nasze pojemniki objęte są nawet 10 letnią gwarancją.


To najlepszy dowód, że jakość naszych produktów jest wyjątkowa.

Wszystkie stosowane przez nas materiały są najwyższej jakości.
Elementy plastikowe są odporne na promieniowanie UV, elementy stalowe są cynkowane ogniowo i przez to odporne na korozję przez praktycznie cały cykl życia pojemników, a części malowane pokrywamy powłoką antygrafitti ułatwiającą utrzymanie czystości.
Jeżeli inwestor zdecyduje o wyposażeniu pojemników w elektroniczny system dostępu czy monitorowania napełnienia pojemników to niezawodność tego rozwiązania udowadniamy poprzez wieloletnią gwarancję.

A wydaje się, że ponad wszystko najważniejsze są referencje udzielone nam od naszych Klientów.Standardy jakich przestrzegamy

Nasze pojemniki są wykonane zgodnie z ogólnymi normami polskimi i europejskimi jak i również z branżowymi normami polskimi i europejskimi: m.in. EN PL 13071 i posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny.

Całość prac wykonana jest w zgodzie z wytycznymi normy ISO 9001:2008 w dziedzinie zarządzania systemami jakości, produkcji, projektowania i sprzedaży konstrukcji stalowych jak również zgodnie z ISO 14001:2004 w zakresie systemów zarządzania środowiskowego.